Poszukujemy dla którego wspieranie procesu zakupowego jest pasją Młodszy Specjalista ds. Realizacji Zamówień

Apply latest: 05-08-2024    ·   Location: Łódź

Czy jesteś osobą, która świetnie porusza się w obszarze administrowania zakupami i jednocześnie potrafi skutecznie komunikować się z kolegami i koleżankami z innych działów? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „TAK!” i jednocześnie posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego, być może będziesz miał szansę stać się współautorem sukcesu dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy. Jeśli jesteś zainspirowany możliwością uczestniczenia w tej przygodzie, koniecznie sprawdź czy nie odnajdujesz się w nakreślonym poniżej scenariuszu zawodowym, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje przyszłe zadania

Możesz spodziewać się wielu zadań związanych z planowaniem, organizowaniem i monitorowaniem dostaw. Będziesz też miał wiele okazji do współpracy z naszymi strukturami handlowymi, rozlokowanymi na terenie całej Polski.

Twój profil zawodowy

  • Masz wykształcenie wyższe
  • Potrafisz zaangażować się w to, co robisz, zarówno na poziomie indywidualnym jak i zespołowym.
  • Twoje umiejętności komunikacyjne są na bardzo wysokim poziomie
  • Dobrze radzisz sobie również przy komunikacji w języku angielskim
  • Potrafisz obsługiwać komputer w zastosowaniach biznesowych.
  • Znajomość branży elektrotechnicznej i/ lub doświadczenie z pracy w dziale zakupów będzie Twoim dodatkowym atutem.

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracowników, którzy będą zatrudnieni w Centrali naszej spółki w Łodzi.

Nasza oferta

  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym i prowizyjnym
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport
  • Możliwości rozwoju zawodowego przez szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Praca w ambitnym i zgranym zespole
  • Zindywidualizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie się ze strategią i procesami firmy Solar
  • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe.P

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam Twoją aplikację oraz CV w terminie do 3 sierpnia.

Solar is a listed sourcing and services company within installation and industry. Besides offering our customers the best products, we also work to create a more sustainable business and play an active role in the green transition.
We strive to help our customers work more efficiently and by means of digital solutions, strong online platforms, our logistics setup, and our services, we work together to make their workday easier.
Join Solar and become part of an international company with 3000 ambitious colleagues, who back you up and who work hard every day to make a difference for our customers, the industry, and society. You will get the chance to influence our company with your great ideas and your drive. We offer you a workplace that is flexible, has a healthy canteen, profit sharing, and opportunities for personal and professional development.