Poszukujemy który widzi możliwości Doradca Techniczno-Handlowy

Apply latest: 15-09-2024    ·   Location: Łódź

Naszą pasją jest tworzenie wartości dodanej dla naszych Klientów. Wspólnie budujemy optymalne rozwiązania z zakresu zaopatrzenia i usług, zapewniając efektywne i odpowiedzialne korzystanie z dostępnych zasobów. Działamy zarówno w Polsce jak i zagranicą, dostarczając naszym Klientom produkty, rozwiązania techniczne i usługi z obszaru elektrotechniki instalacyjnej i automatyki przemysłowej. Solar jest wiodącym w Europie Północnej partnerem w tym zakresie (Service&Sourcing). Dlatego nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi zapewnić naszym Klientom zaopatrzenie kompleksowe. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na działanie, zmotywowaną oraz lubisz wyzwania, to praca w Solar może stać się przygodą Twojego życia.

Twoje zadania:

Pracując na tym stanowisku będziesz osobą odpowiedzialną za wsparcie działu sprzedaży i współdziałanie przy realizacji planów sprzedażowych oddziału poprzez ścisłą współpracę z częścią zespołu pracującym w terenie. Będzie ona polegać na sporządzaniu ofert techniczno-handlowych, analizie rynku, identyfikacji potrzeb Klientów oraz negocjowaniu warunków handlowych. Twoim zadaniem będzie również utrzymywanie dobrych relacji z naszymi Klientami oraz Dostawcami oraz monitorowanie realizacji zamówień. Będziemy oczekiwali od Ciebie również ciągłego poszerzania wiedzy  o naszych asortymentach produktowych , jak również rozwoju Twoich kompetencji w doborze rozwiązań i ich zastosowań do indywidualnych potrzeb Klienta.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie elektrotechniczne
  • Doświadczenie w sprzedaży (najlepiej w branży elektrycznej lub elektrotechnicznej)
  • Otwartość i zaangażowanie w kontaktach z Klientami oraz współpracownikami w Solar
  • Innowacyjne myślenie i pomysłowość przy realizacji zadań
  • Motywacja do pracy i własnego rozwoju
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym będzie Twoim dodatkowym atutem ​

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę na zastępstwo
  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym i prowizyjnym
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport
  • Praca w ambitnym i zgranym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Solar Business Academy
  • Zindywidualizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie się ze strategią i procesami firmy Solar
  • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracowników, których miejscem pracy będzie Centrala firmy Solar Polska w Łodzi.

 Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 11 września 2024 r. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

Solar is a listed sourcing and services company within installation and industry. Besides offering our customers the best products, we also work to create a more sustainable business and play an active role in the green transition.
We strive to help our customers work more efficiently and by means of digital solutions, strong online platforms, our logistics setup, and our services, we work together to make their workday easier.
Join Solar and become part of an international company with 3000 ambitious colleagues, who back you up and who work hard every day to make a difference for our customers, the industry, and society. You will get the chance to influence our company with your great ideas and your drive. We offer you a workplace that is flexible and provides opportunities for personal and professional development.